
Националната кампания „Походът на книгите” се провежда за пети път и е организирана от Асоциация „Българска книга” в партньорство с Българска библиотечно-информационна асоциация и Министерство на образованието и науката. В рамките на инициативата РБ „Гео Милев” предвижда представяния на книги, срещи и уроци по родолюбие с ученици, откриване на „Маратон на четенето” 2016.





