
“Здравейте!
На 9 март 2015 г. в “Детски отдел” на библиотеката при Народно читалище “Н. Й. Вапцаров – 1873” – гр.Тутракан получихме “Пътуващо сандъче 7″, което поставихме на видно място за нашите читатели и веднага споделихме нашата радост в социалната мрежа facebook, на страницата на библиотеката.
С удовлетворение отбелязваме, че за втори път ни гостува такова сандъче, но този път чрез буккросинг ще помогнем на децата да споделят своите впечатления след прочитането на книгата.
Предстоят ни интересни забавления, за които ще ви уведомяваме периодично!”
—




