
Дни преди Деня на славянката писменост и българската просвета и култура – 24 май, в библиотеката се проведе творческа работилница за ръчно рисувани камъчета с глаголически букви. В нея се включиха ученици от 3 “а” клас на ОУ „Христо Ботев” с класен ръководител Ивелин Иванов, които изписаха с камъчета „Върви, народе възродени!”.





